Kadra szkoły kontakt e-mail

Dyrekcja szkoły


Dyrektor Szkoły – Danuta Piątek (informatyka)

Wicedyrektor – Sławomir Szafraniec (wychowanie fizyczne) slawo696@tlen.pl

Nauczyciele:
Bałecka – Woźniak Beata (edukacja wczesnoszkolna) wozniakgrzegorz@wp.pl

Baranowska Małgorzata gonia_eryk@interia.pl

Jadwiga Brzozowska (świetlica) brzozowscy13@amorki.pl

Budzisz Anna (matematyka, historia) annabudzisz21@gmail.com

Dętkiewicz- Goska Agata (pedagog szkolny, wychowanie fizyczne) agatagoska@interia.pl

Fijałkowska Anna (matematyka) aniafijalk@poczta.onet.pl

Gębicki Piotr (historia, wychowanie fizyczne) gebicki.piotr@gmail.com

Gieszcz-Grabarczyk Monika (j. niemiecki, doradztwo zawodowe) monika_gieszcz@interia.eu

Anna Gonerska (edukacja przedszkolna) anula.gonera@op.pl

Jagodzińska Katarzyna (religia) katarzynaj14@wp.pl

Kiełtyk Marzena (język polski) marzena30000@wp.pl

Kobżyńska Agnieszka (wychowanie fizyczne) agako@o2.pl

Kotas Agata (chemia, wychowanie do życia w rodzinie)

Krawczyk Karolina (język angielski)

Krajewska Anna (język angielski) annakrajewska1993@gmail.com

Laszczyk Katarzyna (edukacja wczesnoszkolna) kasiala@wp.pl

Łabuzińska Janina (chemia) janina.labuzinska@onet.pl

Łągiewska Joanna (wychowanie fizyczne)

Łukaszkiewicz-Dudek Sylwia (j. polski) sylwialukaszkiewicz-dudek@wp.pl

Mikołajczyk Katarzyna (j. polski) kasiamik@onet.pl

Misztela Łukasz (edukacja wczesnoszkolna, muzyka) lukasz.misztela@wp.pl

Moruś Teresa (biblioteka) tereskamorus@onet.eu

Mucha Iwona imucha69@op.pl

Palińska Wioletta (matematyka) pviola@interia.pl

Palus Dorota (religia) dorotea59@o2.pl

Paweł Pełka yetipelka@interia.pl

Piskorz-Bieganowska Paulina (j. angielski) p.piskorz@interia.pl

Piszczalska Joanna (muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne, edb)

Popławska Anna (fizyka, matematyka) annap962@wp.pl

Robak Beata (język angielski) b.robak@interia.eu

Rudzka Renata (wżr, pedagog) reniarudzka0410@wp.pl

Sandelewska Anna (plastyka, biblioteka) annasandelewska@gmail.com

Sarleja Karolina (informatyka, technika) karolinasarleja@gmail.com

Stachacz Mariola (edukacja wczesnoszkolna) mariola.stachacz@op.pl

Stańczyk Małgorzata (edukacja wczesnoszkolna) gosia_perelka25@o2.pl

Szymczyk Justyna (zajęcia korekcyjno-kompensacyjne) justyna.szymczyk@interia.pl

Tera Renata (j. polski, j. niemiecki) julia1011@interia.eu

Tymanowska Renata (j. polski) dalena0@op.pl

Wężyk Izabela (edukacja wczesnoszkolna) izawezyk66@gmail.com

Wojtalczyk Katarzyna kasia1305@poczta.onet.pl

Jacek Witczak (przyroda, biologia, geografia) jawit@vp.pl

Zielonka Małgorzata (wos, wychowanie fizyczne) malgorziel@interia.pl

Administracja i obsługa


SEKRETARIAT
– Marzanna Sońta,
– Teresa Czerwińska,
INTENDENT
– Aneta Adamek
PRACOWNICY KUCHNI:
– Jolanta Kulbat
– Krystyna Kulbat
– Bogusława Urbańska
PRACOWNICY OBSŁUGI:
– Agnieszka Abratkiewicz
– Anetta Grabowaka
– Dorota Olczyk
– Marzena Spas
– Halina Gościk
– Barbara Pardel
– Mariola Miłak
– Piotr Pachulski
– Jarosław Sokalski
– Jacek Wężyk