Konsultacje nauczycieli

Godziny konsultacji nauczycieli

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godziny
1. Sławomir Szafraniec czwartek 14.35 – 15.35
2. Renata Tymanowska piątek 13.45 – 14.45
3. Paulina Piskorz-Bieganowska czwartek 14.35 – 15.35
4. Katarzyna Mikołajczyk piątek 14.35 – 15.35
5. Joanna Piszczalska wtorek 13.40 – 14.40
6. Wioletta Palińska środa 14.35 – 15.35
7. Aneta Stańczyk czwartek 13.45 – 14.45
8. Anna Popławska czwartek 14.45 – 15.45
9. Karolina Krawczyk czwartek 12.35 – 13.35
10. Anna Budzisz poniedziałek 11.30 – 12.30
11. Łukasz Misztela środa 12.40 – 13.40
12. Marzena Kiełtyk poniedziałek 12.40 – 13.40
13. Renata Rudzka poniedziałek 14.35 – 15.35
14. Karolina Sarleja środa wrzesień, październik, listopad:
1, 2 i 4 tydz. 14.35 – 15.35;
3 tydz. 13.40 – 14.40
grudzień, styczeń, luty, marzec, maj, czerwiec:
1, 2 i 3 tydz. 14.35 – 15.35;
4 tydz. 13.40 – 14.40

kwiecień:
1, 2 i 4 tydz. 14.35 – 15.35;
3 tydz. 13.40 – 14.40

15. Mariola Stachacz czwartek 12.40 – 13.40
16. Anna Bełdowska środa 14.35 – 15.35
17. Anna Fijałkowska poniedziałek 6.50 – 7.50
18. Małgorzata Stańczyk wtorek 11.30 – 12.30
19. Agnieszka Kobżyńska piątek 12.35 – 13.35
20. Małgorzata Zielonka piątek 13.40 – 14.40
21. Monika Gieszcz-Grabarczyk poniedziałek 1 tydz. 13.40 – 14.40

2 tydz. 14.25 – 15.25

22. Dorota Gębicka piątek 11.50 – 12.50
23. Anna Gonerska wtorek, środa 7.30 – 8.00
24. Marlena Hoffer poniedziałek, czwartek 7.30 – 8.00
25. Joanna Stankowska piątek 11.50 – 12.50
26. Katarzyna Kuśmierska środa 7.00 – 8.00 co dwa tygodnie od 14.09
27. Renata Tera czwartek 13.40 – 14.40
28. Agata Dętkiewicz-Goska środa 14.35 – 15.35
29. Iwona Mucha poniedziałek 14.40 – 15.40
30. Izabela Wężyk środa 11.50 – 12.50
31. Katarzyna Jagodzińska piątek 14.35 – 15.35
32. Katarzyna Laszczyk wtorek 12.55 – 13.55
33. Joanna Łągiewska czwartek 13.40 – 14.40
34. Kinga Piasecka-Mucha środa 7.55 – 8.55
35. Wioletta Matuszczyk środa 7.00 – 8.00
36. Małgorzata Baranowska wtorek, środa 14.00 – 14.30

 

 

 

 

Skip to content